Majitel blogu:Sárush19
Datum založení:5.9.2009
Chceš být SB? TADY
Nudíš se? TADY
Máš špinavou obrazovku? TADY

Vtipy o Pepíčkovi

24. ledna 2010 v 11:02 |  Vtipy
Pepíček šel první den do školy. Tatínek jej dovedl do třídy a poprosil paní učitelku o chviličku na rozhovor. Řekl jí, že Pepíček je hodný chlapec, ale moc rád se o něco sází a tak by se mohlo stát, že třeba ostatní děti připraví o svačiny a peníze na zmrzlinu. Učitelka se tvářila sebevědomě, že takových věci zažila dost a všechno vždy zvládla. Ujistila jej, že věc vyřeší bez problémů.
o obědě tatínek volá do školy a ptá se paní učitelky, jak to jde. "Všechno je v nejlepším pořádku. Mám pocit, že jsem vašeho synka zbavila těch jeho sázecích vášní. Ten neposeda trval na tom, že se vsadí o stovku, že mám v zadku krtka. Nakonec jsem se tedy vsadila a po hodině jej odvedla do sborovny a ukázala mu, že žádného krtka v zadku nemám."
o háje, dnes ráno se se mnou vsadil o tisícovku, že první den ve škole uvidí zadek paní učitelky!"Pepíček píše dopis Ježíškovi: "Celý měsíc budu hodný, když mi přineseš počítač." Sotva dopis dopíše, pomyslí si, že celý měsíc to nevydrží, roztrhá dopis a napíše nový: "Týden budu hodný, když mi přineseš počítač." Znovu zapřemýšlí: "Týden to asi nevydržím." Roztrhá dopis a napíše nový:, "Jeden den budu hodný, když mi přineseš počítač." Znovu zapřemýšlí a uvědomí si, že nevadrží být hodný ani jeden jediný den. Podívá se na stěnu, uvidí obraz panny Marie, vezme ho, sundá a zavře do skříně. Píše nový dopis: "Ježíšku, zajal sem tvoji matku. Výkupné je počítač."


Paní učitelka se při hodině přírodopisu ptá Pepíčka: "Čím se živí vlci?" Pepíček odpovídá: "Červenými Karkulkami."


Přijde Pepíček do hudební školy, otevře houslové pouzdro a v něm má samopal.
o to má znamenat?!" ptá se učitel.
Nepíček:ic, jenom by mě zajímalo, co si tatínek počne v bance s houslemi.""Tetičko, chutnal ti ten bonbón, který jsem ti dal?"
hutnal Pepíčku."
o vidíš a náš zmlsaný Rex ho předtím vyplivl!"Ptá se Pepíček paní učitelky: "Mohu být potrestán za něco, co jsem neudělal?"
čitelka: "Ne, v žádném případě!"
epíček: "Tak to je dobře. Já jsem totiž neudělal domácí úkol!"Ptá se ve vlaku Pepíčkova sestřička: "Maminko, jak se jmenovala stanice, z které jsme právě vyjeli?"
evím a nezlob, vidíš přece, že čtu!"
o je škoda, Pepíček tam vystoupil!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama